Snažíme se, ale nejde to!

Váš displej či okno prohlížeče je příliš malé pro zobrazení této stránky. Zkuste zapnout zobrazení webu pro PC.

KOLT 1. BĚH

Klub organizátorů letních táborů

Archiv

Třetí díl Londýnské kroniky z letošního Čeřína

Nadále pokračujeme ve skvělém duchu Války růží - podrobnosti v již třetím díle Londýnské kroniky.

Londýnská kronika 3

Druhý díl Londýnské kroniky z letošního Čeřína

1. běh probíhá dle plánu a my Vám přinášíme stručný souhrn událostí prvních dnů tábora ve formě naší již tradiční kroniky

Londýnská kronika 2

Ochutnávka LDT2014 vol#2

Jako druhé přiblížení děje naší letošní celotáborové hry přinášíme ochutnávku v podobě první části kroniky...

Zároveň prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit bílé prostěradlo (příp. odpovídající kus bílého plátna)

Londýnská kronika

Ochutnávka LDT2014

Píše se rok 1455 a my se ocitáme ve středověké Anglii, která je zdecimována Stoletou válkou. K jaké růži se přidáme? Za koho budeme bojovat? Za Yorky či za Lancastery? Toť otázka… Odpověď se snad dozvíme na letním táboře v Čeříně léta páně 2014.

Po měsíci přichází správný čas pro zveřejnění podařených fotek z LDT 2013!

Více než 600ks fotek na Vás čeká v letošní fotogalerii z 1. běhu letního tábora v Čeříně. Parta okolo Rychlých šípu prožila mnoho zážitků, o které se teď rádí podělíme i s ostatními:

Fotogalerie 2013

Konečně fotky Odhodlaných! z LDT 2012

Pozdě ale přeci :) Dočkali jste se fotek z letošního letního 1. běhu tábora, který se snad povedl dle představ nás vedoucích i dětí. Fotky najdete v příslušné sekci, tak si je užijte:

Fotogalerie 2012

První číslo Magazínu Odhodlaných!

"Tábor a soutěž Odhodlaných je v plném proudu a abyste měli aktuální info, přinášíme Vám první číslo Magazínu Odhodlaných, kde najdete podrobnosti ze soutěže a aktuálního dění v táboře!

Magazín Odhodlaných 1

Jeden z mnoha minulých ODHODLANÝCH vítězů nám zanechal svůj vzkaz s fotkou a logem

Tábor je již za dveřmi a se zdravicí přišel nečekaně i jeden z bývalých vítězů předchozích ročníků soutěže. Zanechal nám krátký vzkaz se svou fotkou a logem, které pro nás ochotně vytvořil...:

"Milí odhodlaní, začátek soutěže se kvapem blíží a pro tuto příležitost bych Vám všem chtěl popřát mnoho štěstí v soutěžení, získání nových zážitků a prožití skvělého dobrodružství, které si jistě moc užijete. Nezapomeňte s sebou přibalit bílé triko, dobrou náladu a pozitivní přístup. Mějte se fajn a hlavně buďte ODHODLANÍ..."

Letos na letňáku !!!!!! Už je to tady milí ODHODLANÍ...

A i tento rok přichází všemi očekávaná reality show Odhodlaní aneb cesta o meloun kolem světa. I pro tento ročník budou vybráni jen ti nejschopnější. Nechte se překvapit. Uzávěrka přihlášek je těsně před začátkem 1.běhu ...

DOPORUČUJEME PŘIBALENÍ BÍLÉHO TRIČKA PRO KAŽDÉ DÍTĚ, CO BUDE ODHODLÁNO :)

...a možná se těště i na minulého vítěze soutěže!!!

Opékání se povedlo

10.5.2012 se od 18:00 u piknikového místa u Hořejšího rybníka na pomezí Hrdlořez a Vysočan proběhlo myslíme nadmíru podařené opékání a společné setkání. Na akci dorazilo přibližně 80 přijemných tváří a doufáme, že jste si to užili, tak jako my!