Aktuality

Na zimní tábor 2019 zbývá posledních pár míst

11.11.2018

Zimní tábor se rychle plní! Jsme rádi, že je o něj mezi rodiči tak velký zájem. Vážíme si toho! V současné chvíli zbývá pár posledních míst na náš 2. běh v Albrechticích. Online přihlášku najdete zde na tomto odkazu: online přihláška na ZDT.

Letňak 2018 je již pouhou vzpomínkou

15.09.2018

Celé léto je za námi a škola či práce jsou opět každodenní náplní našich dnů. I přes to nezapomínáme, jak krásně jsme se na táboře měli. Vše se nakonec krásně vydařilo a povedlo se zlomit i kletbu. I proto přichází pokračování táborových novin Tortuga Gazette, jako připomínka hrdinného snažení pirátských posádek. Tentokrát jako kompletní balík všech čísel. K přečtení jsou na tomto odkazu: Tortuga Gazette - 3. číslo, případně celý archiv je zde: ke stažení.

Jsme v polovině tábora

20.07.2018

Právě dokončujeme prvních 7 dní v čeřínském údolí. Děti rozděleny do pirátských posádek usilují o zlomení kletby, snaží se plnit zkoušky a hlavně si užíváme každou chvíli tady. O celém dění v prvních dnech tábora se ale můžete dočíst v Tortuga Gazzete, které najdete v sekci ke stažení nebo na následujícím odkazu: Tortuga Gazette - 1. číslo.

Tábor je za dveřmi!

02.07.2018

O víkendu na přelomu června a července 2018 nám na naší oblíbené louce vyrostl tábor. A to znamená jediné - 14 dní v čeřínské přírodě už je za dveřmi. Také je správná chvíle na to zveřejnit první číslo táborových novin, které pro letošek nesou jméno The London Gazette, jejichž první výtisk si můžete prohlédnou na následujícím odkazu - The London Gazette - 1. číslo.

Opékání s rodiči a dětmi 2018

28.04.2018

Stejně jako každý rok i letos proběhne akce opékání s rodiči a dětmi. Na opékání se budete moci potkat s hlavními vedoucími, oddíláky i dalšími táborníky, kteří organizují letní tábory v Čeříně. Podívat se, jak vypadají a zeptat se jich na to, co vás zajímá. Setkání proběhna u Hořejšího rybníka v Hloubětíně od 18:00 a v 18:30 Lukmen úvodním slovem vše zahájí. Pokud máte zájem si s námi opéct buřt, můžete se přihlásit do 14. května na odkazu zde, ale přijít můžete samozřejmě i jen tak.
Opékání s rodiči a dětmi 2018 - Facebook.

Zimní tábor úspěšně za námi

22.02.2018

17. února jsme se vrátili z našeho běhu zimního tábora v Albrechticích a opravdu jsme se nenudili. Každý den byl doslova narvaný lyžováním, bobováním, hrami a další zábavou. Své místo také měla olympiáda a prestižní hokejový turnaj. Celé album fotek můžete najít na tomto odkazu nebo na naší facebookové stránce.

Spuštěno přihlašování na letní tábor 2018

05.02.2018

1. února bylo zveřejněno a spuštěno přihlašování dětí na letní tábor! Formulář pro přihlášení najdete pod tímto odkazem. Pozor! Tábor se rychle plní, právě teď je volných pár míst. Případné informace o počtech přihlášených dětí najdete na domácích stránkách KOLTu.

Mimo přihlašování jsme jako první běh spustili ještě jednu novinku - nový web. Doufáme, že se vám líbí a najdete zde vždy to, co chcete vědět.

LDT 1B 2015 A&B úspěšně zakončen!

Tábor se myslíme velice podařil po všech stránkách. Počasí přálo, pěkně se hrálo, vše plynulo bez větších problémů. Těšíme se na další dobrodružství a tábor!

Třetí díl Menhiru!

V rychlém sledu přinášíme III. díl A&B Menhiru, který popisuje táborové dění do neděle. Tentokrát i hojněji přispěly samotné dětské vesničky. Užijte si čtení.

Menhir 3

Druhý díl Menhiru!

Druhý díl občasníku Menhir je již nějakou dobu na světě a tak ho dáváme k dispozici i do prostoru kybernetického. Za chvíli rovnou přijde na řadu i třetí díl :))

Menhir 2

První díl Čeřínských A&B novin - Menhir

Jako již tradičně se budeme pokoušet o nepravidelné vydání novin táborového dění 1.běhu LDT Kolt 2015. Nyní s názvem MENHIR!

Menhir 1

Téma celotáborovky 2015? No přeci Asterix & Obelix :)

Římští kolonizátoři v čele s Juliem Caesarem ovládli celou Gálii kromě jedné malé osady. Obyvatelé se úspěšně brání a to díky své šikovnosti, chytrosti a schopnosti spolupracovat. Nemalou roli hraje také kouzelný lektvar, díky kterému mají Galové více síly a odvahy. Co se stane, když dojde? Dokážou se Galové bránit Římanům i během jeho složitých příprav? Podaří se jim ho vyrobit?

Archiv starších příspěvků