Aktuality

Opékání s rodiči a dětmi 2018

28.04.2018

Stejně jako každý rok i letos proběhne akce opékání s rodiči a dětmi. Na opékání se budete moci potkat s hlavními vedoucími, oddíláky i dalšími táborníky, kteří organizují letní tábory v Čeříně. Podívat se, jak vypadají a zeptat se jich na to, co vás zajímá. Setkání proběhna u Hořejšího rybníka v Hloubětíně od 18:00 a v 18:30 Lukmen úvodním slovem vše zahájí. Pokud máte zájem si s námi opéct buřt, můžete se přihlásit do 14. května na odkazu zde, ale přijít můžete samozřejmě i jen tak.
Opékání s rodiči a dětmi 2018 - Facebook.

Zimní tábor úspěšně za námi

22.02.2018

17. února jsme se vrátili z našeho běhu zimního tábora v Albrechticích a opravdu jsme se nenudili. Každý den byl doslova narvaný lyžováním, bobováním, hrami a další zábavou. Své místo také měla olympiáda a prestižní hokejový turnaj. Celé album fotek můžete najít na tomto odkazu nebo na naší facebookové stránce.

Spuštěno přihlašování na letní tábor 2018

05.02.2018

1. února bylo zveřejněno a spuštěno přihlašování dětí na letní tábor! Formulář pro přihlášení najdete pod tímto odkazem. Pozor! Tábor se rychle plní, právě teď je volných pár míst. Případné informace o počtech přihlášených dětí najdete na domácích stránkách KOLTu.

Mimo přihlašování jsme jako první běh spustili ještě jednu novinku - nový web. Doufáme, že se vám líbí a najdete zde vždy to, co chcete vědět.

LDT 1B 2015 A&B úspěšně zakončen!

Tábor se myslíme velice podařil po všech stránkách. Počasí přálo, pěkně se hrálo, vše plynulo bez větších problémů. Těšíme se na další dobrodružství a tábor!

Třetí díl Menhiru!

V rychlém sledu přinášíme III. díl A&B Menhiru, který popisuje táborové dění do neděle. Tentokrát i hojněji přispěly samotné dětské vesničky. Užijte si čtení.

Menhir 3

Druhý díl Menhiru!

Druhý díl občasníku Menhir je již nějakou dobu na světě a tak ho dáváme k dispozici i do prostoru kybernetického. Za chvíli rovnou přijde na řadu i třetí díl :))

Menhir 2

První díl Čeřínských A&B novin - Menhir

Jako již tradičně se budeme pokoušet o nepravidelné vydání novin táborového dění 1.běhu LDT Kolt 2015. Nyní s názvem MENHIR!

Menhir 1

Téma celotáborovky 2015? No přeci Asterix & Obelix :)

Římští kolonizátoři v čele s Juliem Caesarem ovládli celou Gálii kromě jedné malé osady. Obyvatelé se úspěšně brání a to díky své šikovnosti, chytrosti a schopnosti spolupracovat. Nemalou roli hraje také kouzelný lektvar, díky kterému mají Galové více síly a odvahy. Co se stane, když dojde? Dokážou se Galové bránit Římanům i během jeho složitých příprav? Podaří se jim ho vyrobit?

Archiv starších příspěvků