Aktuality

Letní tábor naplněn!

5. 2. 2021

Vážení rodiče, kapacita letního tábora byla kompletně naplněna. Děkujeme za důvěru, které si velmi vážíme!!

Přihlášení a stav platby si můžete zkontrolovat na stránce Kdo jede.

Přihlašování na letní tábor 2021

21. 1. 2021

Vzhledem ke každoročnímu obrovskému zájmu o náš tábor jsme v roce 2021 z organizačních důvodů rozdělili přihlašování na dvě samostatné, oddělené fáze. Proto v rámci tzv. "předpřihlašování" nabízíme přednostně místa na táboře dětem, které s námi jezdí opakovaně. Teprve ve druhé fázi budou případná volná místa nabídnuta ve veřejném přihlašování nováčkům.

  • od pondělí 18. 1. 2021 probíhá neveřejné předpřihlašování
  • v pondělí 1. 2. 2021 v 10:00 bude v případě volné kapacity otevřeno veřejné přihlašování

Všechny informace ohledně přihlašování najdete na webu o. s. KOLT.

Letní tábor 2020 úspěšně za námi

1. 9. 2020

I přes covidové jaro jsme se i letos mohli všichni sejít v Čeříně, kde jsme spolu prožili krásné dva týdny plné zážitků, rozcviček, přírody, dobrého jídla a bohužel i bahna. Ovšem i přes nadprůměrně deštivý červenec jsme si užili hry, učení se dovednostem správného táborníka a záchranu ředitele detektivní akademie. Nezbývá než doufat, že covidová nebo kterákoli jiná pandemie neohrozí ani další roky, abychom se v roce 2021 mohli zase potkat na čeřínské louce!

Fotky z našeho prvního běhu naleznete na našem facebooku.

Kompletí táborové noviny 2019 ke stažení!

16.12.2019

Nyní si můžete na webu stáhnout a přečíst kompletní sbírku všech vydaných čísel táborových novin Krááá zde!

Tábor je v půlce

20.07.2019

Při psaní těchto řádků probíhá v plném proudu diskotéka. Tábor se nám tak dostává do druhé poloviny a to je také čas zveřejnit další vydání novin osady Havranů Krááá, které sleduje naše žití v pravěkém údolí pod Čeřínem. Noviny jsou dostupné na tomto odkazu.

První táborové noviny 2019

17.06.2019

Již za necelý měsíc je tu tábor, na kterém se podíváme do Osady Havranů, ale již nyní vypouštíme do světa první číslo letošních táborových novin, symbolicky pojmenovaných Krááá. První vydání můžete najít zde! Podívejte se, jak to tehdy vypadalo.

Opékání s rodiči a dětmi 2018

28.04.2018

Stejně jako každý rok i letos proběhne akce opékání s rodiči a dětmi. Na opékání se budete moci potkat s hlavními vedoucími, oddíláky i dalšími táborníky, kteří organizují letní tábory v Čeříně. Podívat se, jak vypadají a zeptat se jich na to, co vás zajímá. Setkání proběhna u Hořejšího rybníka v Hloubětíně od 18:00 a v 18:30 Lukmen úvodním slovem vše zahájí. Pokud máte zájem si s námi opéct buřt, můžete se přihlásit do 14. května na odkazu zde, ale přijít můžete samozřejmě i jen tak.
Opékání s rodiči a dětmi 2018 - Facebook.

Zimní tábor úspěšně za námi

22.02.2018

17. února jsme se vrátili z našeho běhu zimního tábora v Albrechticích a opravdu jsme se nenudili. Každý den byl doslova narvaný lyžováním, bobováním, hrami a další zábavou. Své místo také měla olympiáda a prestižní hokejový turnaj. Celé album fotek můžete najít na tomto odkazu nebo na naší facebookové stránce.

Spuštěno přihlašování na letní tábor 2018

05.02.2018

1. února bylo zveřejněno a spuštěno přihlašování dětí na letní tábor! Formulář pro přihlášení najdete pod tímto odkazem. Pozor! Tábor se rychle plní, právě teď je volných pár míst. Případné informace o počtech přihlášených dětí najdete na domácích stránkách KOLTu.

Mimo přihlašování jsme jako první běh spustili ještě jednu novinku - nový web. Doufáme, že se vám líbí a najdete zde vždy to, co chcete vědět.

LDT 1B 2015 A&B úspěšně zakončen!

Tábor se myslíme velice podařil po všech stránkách. Počasí přálo, pěkně se hrálo, vše plynulo bez větších problémů. Těšíme se na další dobrodružství a tábor!

Třetí díl Menhiru!

V rychlém sledu přinášíme III. díl A&B Menhiru, který popisuje táborové dění do neděle. Tentokrát i hojněji přispěly samotné dětské vesničky. Užijte si čtení.

Menhir 3

Druhý díl Menhiru!

Druhý díl občasníku Menhir je již nějakou dobu na světě a tak ho dáváme k dispozici i do prostoru kybernetického. Za chvíli rovnou přijde na řadu i třetí díl :))

Menhir 2

První díl Čeřínských A&B novin - Menhir

Jako již tradičně se budeme pokoušet o nepravidelné vydání novin táborového dění 1.běhu LDT Kolt 2015. Nyní s názvem MENHIR!

Menhir 1

Téma celotáborovky 2015? No přeci Asterix & Obelix :)

Římští kolonizátoři v čele s Juliem Caesarem ovládli celou Gálii kromě jedné malé osady. Obyvatelé se úspěšně brání a to díky své šikovnosti, chytrosti a schopnosti spolupracovat. Nemalou roli hraje také kouzelný lektvar, díky kterému mají Galové více síly a odvahy. Co se stane, když dojde? Dokážou se Galové bránit Římanům i během jeho složitých příprav? Podaří se jim ho vyrobit?

Archiv starších příspěvků