Letní tábor

Přihlašování

Termín LDT 13.7. - 27.7.2019

Pro podrobnější informace navštivte přímo webové stránky LDT Kolt

Stručně shrneme alespoň důležité a základní informace: Přihlašování dětí není nijak časově omezeno, nevyhlašujeme žádný termín uzávěrky přihlášek. Místo na táboře má však námi závazně zarezervováno pouze takové dítě, za které jsme dostali přihlášku a současně nevratnou zálohu 1000,- Kč.

Přihláška se posílá elektronicky zde. Platbu za LDT proveďte nejpozději 1.5.
Platební styk:
Fio banka
č.ú: 2600364317/2010 VS: rodné číslo dítěte

Cena tábora - 1.běh: 3.800,- Kč

Pokyny pro rodiče

Náš tábor je umístěný na samotě mimo civilizaci. Naprostá většina městských dětí (i těch menších a nováčků) jej bez problému zvládne, prožije s námi v Čeříně nádherný kus prázdnin a ráda se k nám rok co rok vrací. Zvažte však účast dětí bázlivých, dětí vyloženě nesamostatných či těch, které mají potíže s pomočováním!

Místo příjezdu i odjezdu:

Místo odjezdu a příjezdu je z pražských Roztyl hned u metra.

Více info přímo na našich KOLT stránkách ZDE!

Spojení s táborem - poštovní adresa:

Adresa tábora
LDT o.s. KOLT
Čeřín
382 92 Rožmitál na Šumavě

Charakter tábora + kdo se o děti stará

Jde o klasický stanový tábor pro cca 30-50 dětí ve věku 6-16 let. Děti jsou rozděleny podle věku do 4 - 6 oddílů. Tábora se účastní cca 15 dospělých osob. Vaří zkušený kuchař a každého běhu se účastní zdravotnice či zdravotník. Jsme kolektiv zkušených vedoucích a praktikantů o.s. KOLT. Máme mnohaletou zkušenost s pořádáním letních (od roku 1994) a zimních táborů (od zimy 1996/97). Každý dospělý účastník tábora má zdravotní potvrzení pro práci s dětmi. Oddíloví vedoucí absolvovali základní normu zdravotních dovedností a hlavní vedoucí má atestaci České tábornické unie.

Strava

Strava je připravována 5x denně (2x teplé jídlo) do vlastních ešusů. Jídelna + herna se nacházejí ve velkém vojenském stanu (hangáru). Vaří se v dobře zařízeném dřevěném srubu (kuchyni) v polní kuchyni, popř. v peci.

Doporučený seznam věcí

Doporučený seznam věcí naleznete společně s ostatními pokyny pro rodiče a děti ZDE (viz. sekce Pro stažení)